Kurucunun Mesajı

Değerli Anne ve Babalar, Okulumuz Karataş Zafer Dershanesi tarafından kurulan ve dershanelerin kapatılma sürecinden sonra ismi Karataş Zafer Özel Öğretim Kursu olarak değiştirilen, uzun bir dershanecilik tecrübesine sahip olan Suat ALBAYRAM Kuruculuğunda ÖZEL SUAT ALBAYRAM ANADOLU LİSESİ adı altında 2017/2018 eğitim-öğretim yılında açılmıştır. Okulumuz, tabi ki yalnızca sahip olduğu fiziksel koşullarıyla değil; sosyal, kültürel, sportif ve akademik başarısı ile de Türkiye çapında bir okul olma yolunda hızla ilerlemektedir. Anadolu Zafer Okulları (Özel Suat Albayram Anadolu Lisesi) olarak temel hedefimiz, öğrencilerimize nitelikli, çağdaş bir eğitim – öğretim hizmeti sunmaktır. Bunun yolu da veli – öğretmen ve okul iş birliğinin sağlıklı biçimde gerçekleştirilmesinden geçer. Anadolu Zafer okulları ailesi olarak bizler bunu başarabilecek inanca ve güce sahibiz.

Değerli Velilerimiz, Çocuklarımızın tüm yetenek ve kapasitelerini hareket geçireceğimizden ve onları eın üst düzeyde eğitip mutlu, başarılı, öz güvenli ve vizyon sahibi bireyler olarak yetiştireceğimizden kuşkunuz olmasın! Öğrencilerimiz sizlerin olduğu kadar bizim de çocuklarımızdır. Bu nedenle her bakımdan bizlere destek vermenizi bekliyoruz. Sizlerle el ele verirsek çocuklarımızı daha çabuk kavrar, daha kolay başarıya ulaştırabiliriz.

Öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin en üst düzeyde yetişmesi için hiçbir özveriden kaçınmayacaklar, öğrencilerimizi kendi çocukları gibi görüp seveceklerdir. Öğrencilerimize kendileri ile barışık olmalarını ailesini, ülkesini, arkadaşlarını ve tüm insanları sevmeyi öğreteceklerdir. Öğrencilerimize derslerini sevdirip onları kitap okumak ve ders çalışmaktan zevk alır hale getirecekler, Onları, tartışan, sorgulayan, öz güveni yüksek, yetenekleri doğrultusunda becelerini en verimli biçimde kullanmayı ve geliştirmeyi bilen bireyler olarak yetiştireceklerdir.

Değerli Velilerimiz, Anadolu Zafer Okulları (Özel Suat Albayram Anadolu Lisesi), öğrencilerini çağdaş, bilimsel, Atatürk ilkelerine ve evrensel değerlere bağlı bir anlayışla eğitmek üzere tüm kadrosuyla birlikte seferber olacaktır. Bu amacımız doğrultusunda sizler bizim en önemli destekçilerimizsiniz. Öğrencilerimizin her biri bizim için ayrı bir cevherdir. Onları koşulsuz sevmek ve eksiksiz yetiştirmek ve eşsiz bir mücevhere dönüştürmek görevimizdir.
Suat ALBAYRAM